FURNICA 2013 Poznań
FURNICA to Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli, które odbędą się w dniach 16-19.04.2013 wraz z targami Drema w Poznaniu. Targi są przeznaczone dla osób aktywnie działających w branży meblarskiej. Jest to wydarzenie podczas którego można czerpać wiele inspiracji z branży.
Więcej…
 
DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO 2010 Katowice 1-3 października
W dniach 1-3 października 2010 w Katowicach odbędą się Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO. Targi te odbywają się cyklicznie od 2007r. Organizatorami tej specjalistycznej imprezy są Międzynarodowe Targi Poznańskie wspólnie z Międzynarodowymi Targami Katowickimi.
 
W tym biznesowym spotkaniu bierze udział wiele firm które oferują najnowsze technologie z branży drzewnej i meblarskiej jest to moment na pozyskanie nowych partnerów biznesowych. Podczas trzydniowych targów swoje produkty będzie wystawiało około 65 firm. Na targach będzie okazja do  zapoznania się z aktualną ofertą wielu renomowanych firm polskich i zagranicznych produkujących narzędzia oraz maszyny w tej dziedzinie gospodarki.  Cena biletu wyniesie 10zł.